Poštovani roditelji i dragi učenici,

s obzirom na sve okolnosti prilagođavamo se situaciji te vas upućujemo na način naše daljnje komunikacije i rada uz Školu na HRT 3.

Nadalje ,kada se uspijete prijaviti  na stranicu Office365.skole.hr   uđite u razrednu nastavu virtualni razred   2.b  te  se     potrebno se svakodnevno javiti raditi evidencije prisustva učenika na nastavi .

Ne opterećujte se u ovoj izvanrednoj situaciji.Budimo tolerantni,dobronamjerni i prijateljski nastrojeni.Pomažimo si međusobno.

Srdačan pozdrav

učiteljica Sanja

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evo savjeta za pisanje dnevnika praćenja Škole na 3.Za dnevnik uzmite bilo kakvu staru bilježnicu.Boje i neke vama  važne rečenice su dobrodošle.

Ponedjeljak                                                                                                                   16.3.2020.

HJ

-Priča Tin i Tonka

-Priča o baki

-Pjesma Kad si sretan

-Film Poruka u boci

MAT

-zbrajanje i oduzimanje do 100

-izračunati godine ukućana

-savjet za svaki dan „Čitati bar 15 minuta“

-Pronađi zrno sreće svaki dan.(ako vam se svidjela neka rečenica ili savjet poput ovih gore navedenih možete zapisati)

Utorak                                                                                                               17.3.2020.

HJ

-Seosko imanje -razumijem što čitam

-Animirani crtani film

-Dopunjavanje riječi

MAT

-Zbrajanje i oduzimanje do 100

-Uzastopno  oduzimanje

yesUkoliko želite poigrati igricu vezanu uz današnju nastavu kliknite na https://wordwall.net/hr/resource/917427/doma%C4%87e-%C5%BEivotinje

PETAK                                                                                                                                          20.3.2020.

Dragi drugaši,

učiteljica Maja Jakovac vas pozdravlja i misli na vas.I njezine zadatke pišite u dnevnik bilježnicu. Osim zadataka "radna bilježnica stranicu 48. zadaci 1, 2, i 4. Za to imate tjedan dana do 26. 3. 2020. " imate i dodatne zadatke koji su u gornjoj plavoj traci FILES listić iz engleskog jezika koji treba riješiti.

Učiteljica Maja:" Ako im nešto nije jasno, na raspolaganju sam. Listić je koncipiran pod pretpostavkom da ga nemaju gdje isprintati.Pokušaj prvi."

Pozdrav!