« Studeni 2021 »

Kreativno edukativna škola za mlade poduzetnike

Informatori K.E.Š. programa Bojana Sudar, prof. Ana Marinić, prof.

OBAVIJEST O UPISU:

Upisi nove generacije polaznika programa K.E.Š.-a!

K.E.Š. - Kreativno edukativna škola za mlade poduzetnike je projekt Grada Rijeke-Odjela gradske uprave za poduzetništvo i Doma mladih namijenjen učenicima 7. i 8. razreda osnovne škole.

Osnovni cilj projekta je da učenici kroz kreativan i praktičan rad usvajaju znanja i vještine te razvijaju sposobnosti koje odlikuju poduzetnika kako bi jednog dana bili osposobljeni voditi uspješan posao.

Prijaviti se mogu svi zainteresirani učenici 7. i 8. razreda najkasnije do 27. rujna 2013. godine. Radionice su besplatne i održavaju se jednom tjedno u Domu mladih tijekom cijele školske godine. Prva redovna radionica održat će se u utorak 1. listopada 2013. u Domu mladih na prvom katu od 18,00 do 19,30 sati, a sljedeće u istom terminu tijekom cijele školske godine.

Kontakt osobe u našoj školi su psihologinja Bojana Sudar i učiteljica geografije Ana Marinić.

Probaj i ti!

ODRŽANE PRVE POKAZNE RADIONICE K.E.Š.-a

Riječke škole uz pomoć mreže Informatora K.E.Š.-a šestu godinu zaredom sudjeluju u pripremi mladih za stjecanje poduzetničkih kompetencija.

Sa učenicima 7. i 8. razreda održane su već drugi radni tjedan nove nastavne godine pokazne radionice K.E.Š.-a na kojoj su se učenici upoznali s pojmom poduzetništva i zajednički osmišljali svog poduzetnika. Naši mladi vizionari i budući poduzetnici su na kreativan, zabavan i poučan način predstavili svoje ideje putem plakata.

Grad Rijeka će organizirati glasanje za najboljeg poduzetnika, a najbolje radove i nagraditi u suradnji sa poduzetnicima grada Rijeke.

Vaš je zadatak da kliknete "sviđa mi se" na Facebook stranicu Kreativno-edukativne škole i pratite mlade buduće poduzetnike i njihove poruke koje vam se sviđaju!